Czy można przewidzieć przyszłość za pomocą run?

Przyszłość, czyli wydarzenie, które zgodnie z kalendarzem jeszcze nie nadeszło, wydarzenie wirtualne, jest zależne od tych wydarzeń i zachowań, które dzieją się w teraźniejszości, tu i teraz.
Każdy człowiek przewiduje, że te dokonywane przez niego działania i uczynki mogą mieć pewne następstwa, ale dokładnie nie wie jakie. W zasadzie w podświadomości każdego człowieka znajdują się odpowiedzi na nurtujące go zagadnienia, „szepcze” zaczajony w niej dar przewidywania, ale niestety, nie każdy potrafi usłyszeć szept na poziomie świadomości, dlatego tez szuka pomocy u profesjonalnych wróżbitów, którzy zawsze w takim wypadku stanowią swego rodzaju medium, są pośrednikami. Wróżbita bowiem może wydobyć i wypowiedzieć odpowiedź na nurtujące człowieka pytanie wspomagając się symbolami , pomagającymi uczynić to co nieznane znanym, przekazać informację wydobyta z ukrytej w podświadomości formie , zinterpretować i ujawnić ją w sposób zrozumiały dla poziomu świadomości osoby zadającej pytanie. Takimi symbolami są np. zestawy kart Tarota, karty Marii Lenormand, karty cygańskie, liczby , I Cing i wiele, wiele innych.
Moją domeną wróżebną są przede wszystkim Runy, magiczne i alfabetyczne znaki, z których korzystały od wieków narody Europy. Kuto je w kamieniu, wycinano w drewnie, ozdabiano broń, różne przedmioty, wycinano w ościeżnicach drzwi wejściowych domu dla ochrony, a Wikingowie malowali je na dziobach okrętów przed każdą wyprawą, aby zapewnić bezpieczeństwo i osiągnięcie upragnionego celu wyprawy. Runy bowiem, oprócz roli wróżebnej posiadają również moc magiczną. Pełnią role ochronną, potrafią wskazać wyjście z sytuacji, która wydaje się być nie do rozwiązania, ogólnie mówiąc – są symbolami przyjaznymi dla każdego, kto w nie uwierzy.

 

Wróżka Boudicca
Sopot. 18.12.2015